Kostenstructuur en winst in de branche vervaardiging van fruit- en groentesap
Cijfers van verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3). Alle posten per € 100 omzet of als percentage van de omzet. De cijfers tot en met 2022 zijn gratis.
Waar blijft € 100 omzet?
Van elke € 100 omzet hield een bedrijf in de branche verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3) in 2022 gemiddeld € 3,70 over als bedrijfsresultaat. In 2022 ging in de branche verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3) 63,5% van de omzet naar inkoop en 13,7% naar personeel, samen 77,2%.
Alle kostenposten
| Omzet en kosten | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschilsinds 2019, in pp | Nieuwste, Ontwikkeling na 2022, voor leden |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 100 | 100 | 100 | 100 | 0,0 | 100 |
| Kosten van de omzet (inkoop) | 64,5 | 63,5 | 62,3 | 63,5 | -1,0 | |
| Brutomarge | 35,5 | 36,5 | 37,7 | 36,5 | +1,0 | |
| Personeelskosten | 14,1 | 15,6 | 15,5 | 13,7 | -0,4 | |
| Brutoloon | 8,1 | 8,7 | 8,9 | 7,8 | -0,3 | |
| Sociale lasten | 1,3 | 1,5 | 1,4 | 1,2 | -0,1 | |
| Pensioenpremies | 1,0 | 1,1 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | |
| Overige personeelskosten | 3,6 | 4,3 | 4,1 | 3,8 | +0,2 | |
| Huisvesting | 1,5 | 1,6 | 1,6 | 1,4 | -0,1 | |
| Afschrijvingen | 3,3 | 3,4 | 3,2 | 3,0 | -0,3 | |
| Energie | 2,1 | 2,1 | 2,5 | 3,9 | +1,8 | |
| Verkoopkosten | 1,5 | 1,4 | 1,4 | 1,5 | 0,0 | |
| Overige kosten | 8,7 | 9,3 | 9,1 | 9,3 | +0,6 | |
| Apparatuur en inventaris | 1,8 | 1,9 | 1,8 | 1,7 | -0,1 | |
| Vervoermiddelen | 0,3 | 0,3 | 0,2 | 0,2 | -0,1 | |
| Communicatie | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | |
| Overige diensten | 3,9 | 4,4 | 4,8 | 4,6 | +0,7 | |
| Overige bedrijfskosten | 2,6 | 2,6 | 2,2 | 2,8 | +0,2 | |
| Bedrijfsresultaat | 4,3 | 3,0 | 4,5 | 3,7 | -0,6 | Ontgrendel het bedrijfsresultaat na 2022, voor leden |
Bron: CBS, brancheverenigingen en -informatie verder bewerkt en doorgerekend door Firmfocus. Cijfers van verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3). Het bedrijfsresultaat is inclusief de beloning van de ondernemer.
Pijlen: ontwikkeling van 2022 tot en met 2024 (voor leden): gunstig ongunstig gelijk
De huidige prognose betreft een doorrekening op basis van de laatste beschikbare data en branche-informatie.
Rendement en kengetallen in de branche vervaardiging van fruit- en groentesap
Kies een kengetal. Gratis tot en met 2022; leden zien ook de jaren daarna en de huidige prognose.
Cijfers van verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3)
Bedrijfsresultaat
Het gemiddelde bedrijfsresultaat in de branche verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3) daalde tussen 2009 en 2022 van 6,0% naar 3,7% van de omzet, met een dieptepunt van 3,0% in 2020.
- Gemiddelde
- 4,6%
- Hoogste
- 6,0% 2009
- Laagste
- 3,0% 2020
- Laatste
- 3,7% 2022
- Leden zien
- tot 2024, Bekijk de lidmaatschappen+ huidige prognose
Rekenregel: bedrijfsresultaat / omzet Inclusief de beloning van de ondernemer.
Brutomarge
De brutomarge in de branche verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3) was in 2022 36,5% van de omzet, tegenover 37,4% in 2009.
- Gemiddelde
- 37,0%
- Hoogste
- 39,1% 2018
- Laagste
- 35,5% 2019
- Laatste
- 36,5% 2022
Rekenregel: (omzet - kosten van de omzet) / omzet Veelgebruikt bij de controle op volledigheid van de omzet.
Personeelskosten in % van de brutomarge
In 2022 ging in de branche verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3) 37,6% van de brutomarge op aan personeel, tegenover 33,6% in 2009. Hier is lager gunstiger.
- Gemiddelde
- 37,3%
- Hoogste
- 42,8% 2020
- Laagste
- 33,6% 2009
- Laatste
- 37,6% 2022
Rekenregel: personeelskosten / brutomarge Het deel van de brutomarge dat naar personeel gaat.
EBITDA-marge (benadering)
De EBITDA-marge in de branche verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3) was in 2022 6,7% van de omzet, tegenover 9,0% in 2009.
- Gemiddelde
- 7,7%
- Hoogste
- 9,0% 2009
- Laagste
- 6,4% 2020
- Laatste
- 6,7% 2022
Rekenregel: (bedrijfsresultaat + afschrijvingen) / omzet Handig om bedrijven met verschillende investeringen te vergelijken.
Opslagfactor
In 2022 was de omzet in de branche verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3) 1,58 keer de inkoopwaarde, tegenover 1,60 keer in 2009.
- Gemiddelde
- 1,59
- Hoogste
- 1,64 2018
- Laagste
- 1,55 2019
- Laatste
- 1,58 2022
Rekenregel: omzet / kosten van de omzet Hoeveel keer de inkoopwaarde gemiddeld als omzet terugkomt.
Bron: CBS, brancheverenigingen en -informatie verder bewerkt en doorgerekend door Firmfocus. Cijfers van verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3). Gemiddelden van de branche, geen verdeling per bedrijf.
Aantal bedrijven in de branche vervaardiging van fruit- en groentesap
Aantal bedrijven
+366,7% meer bedrijven dan in 2007
Aantallen volgens het CBS, afgerond op vijftallen. Bron: CBS, bewerking Firmfocus.
Vooruitzichten voor de branche vervaardiging van fruit- en groentesap
In het 4e kwartaal van 2022 lag het ondernemersvertrouwen in de branche industrie (SBI C) 0,9 punt hoger dan in Nederland (bron: CBS, oktober 2026).
Ondernemersvertrouwen
Saldo van optimistische en pessimistische ondernemers en consumenten
- Ondernemersvertrouwen industrie (SBI C), per kwartaal
- Ondernemersvertrouwen Nederland, per kwartaal
- Consumentenvertrouwen Nederland
Wat speelt er in de branche vervaardiging van fruit- en groentesap
Dure grondstoffen en een prijsbewuste klant trekken van twee kanten aan dit product. Sinaasappelsap is na slechte oogsten in Brazilië en de verspreiding van de boomziekte citrus greening een kostbare grondstof geworden, en prijzen kunnen net zo snel weer dalen, wat voorraadverliezen kan geven. Voor de voedingsindustrie als geheel verwacht ING Research in 2026 stilstand en in 2027 een volumegroei van 0,5% (bron: ING Research, juni 2026). Huismerken en goedkopere mengsappen en nectars winnen in die omgeving terrein op dure merksappen.
Gezondheid werkt twee kanten op. Sap bevat van nature veel suiker, en de voorgestelde suikertaks vanaf 2030 zou ook sappen kunnen raken, al is de precieze reikwijdte nog onzeker. Tegelijk groeien groentesappen, gembershots, koudgeperste sappen en functionele dranken. De kosten lopen weer op: Rabobank verwacht dat de voedselinflatie in 2027 oploopt tot circa 5% (bron: Rabobank, september 2026), door duurdere energie, verpakkingen en transport en hogere lonen. Verpakkingen moeten volgens nieuwe Europese regels beter recyclebaar worden, wat investeringen vraagt. Voor u als producent liggen mogelijkheden in kleinere verpakkingen, herkomstverhalen rond Nederlandse appels en peren, en het verwaarden van reststromen zoals pulp en schillen.
Omschrijving en trends: Firmfocus, op basis van onderzoek van ABN AMRO, ING Research en Rabobank (oktober 2026).
Aan de slag met de branche vervaardiging van fruit- en groentesap
- Vergelijk uw bedrijf met de branche vervaardiging van fruit- en groentesap Leg omzet en kosten naast de branche, per kostenpost, in de Benchmark. Gratis tot en met 2022
- Sectorrapport verwerking van aardappels, groente en fruit Alle cijfers, trends en de huidige prognose in één PDF. In elk lidmaatschap
- Excel-bedrijfstakdatabase Alle branches in één interactief dashboard, om zelf te analyseren. In elk lidmaatschap
- Zoek een andere branche Bekijk de cijfers van verwerking van groente en fruit (niet tot sap en maaltijden), vervaardiging van aardappelproducten of een andere branche. Gratis
Toegang tot alle cijfers
Voor alle branches · bedragen inclusief btw · geen automatische verlenging · betalen op factuur of online
Achtergrond bij de branche vervaardiging van fruit- en groentesap
Over de branche
Onder deze klasse vallen bedrijven die vers fruit en groente persen, maar vooral ook bedrijven die ingekocht concentraat terugverdunnen, mengen, pasteuriseren en afvullen in pakken, flessen of bulk. Ook concentraatproducenten en verwerkers die sap mengen en bewerken voor andere fabrikanten horen hier; vruchtensiroop valt onder de frisdrankindustrie. Afnemers zijn supermarkten (vaak met huismerken), horeca, cateraars, zuivel- en frisdrankproducenten die sap als ingrediënt gebruiken, en exportklanten. Sinaasappelsap uit Brazilië komt via de havens aan de Noordzee Europa binnen. Naast grote afvullers is er een kleinere laag van fruittelers en ambachtelijke persers die appel- en perensap uit eigen of regionale oogst maken, vaak koudgeperst of biologisch.
De kostprijs wordt bepaald door de grondstof (concentraat, sap of vers fruit), verpakking, energie voor pasteuriseren en koelen, en transport. Retailers sluiten vaak jaarcontracten af terwijl concentraatprijzen per oogst schommelen, dus het risico zit in de periode tussen inkoop en verkoop. Let daarom op de inkoopstrategie en afdekking, de bezettingsgraad van de afvullijnen, de klantconcentratie bij een paar supermarktketens en het aandeel producten met een eigen merk of hogere toegevoegde waarde, zoals versgeperst, koudgeperst of functioneel sap. Sappen vallen net als frisdrank onder de verbruiksbelasting op alcoholvrije dranken, en de Europese saprichtlijn verbiedt onder meer het toevoegen van suiker aan vruchtensap. Ambachtelijke persers onderscheiden zich met herkomst, smaak en directe verkoop, maar moeten scherp rekenen met kleine series en seizoensgebonden aanvoer.
Producten en diensten
Bronnen en definities
- Bron
-
Genormaliseerde en verrijkte data van CBS, gecombineerd met brancheonderzoek en herijking door Firmfocus tot het meest recente meetjaar.
- Branche
-
SBI 10.32, Vervaardiging van fruit- en groentesap. Onderdeel van verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3).
- Financiële cijfers
-
Het CBS publiceert geen aparte winst- en kostencijfers voor de branche vervaardiging van fruit- en groentesap. Daarom tonen wij de cijfers van de bovenliggende branche verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3).
- Kostenstructuur
-
De exploitatiecijfers zijn gebaseerd op CBS-data, branche-rapporten en -informatie. Deze worden verder verrijkt en bewerkt. Daarnaast is voor de meeste branches ook de huidige prognose beschikbaar, gebaseerd op onder meer de gerealiseerde omzetontwikkeling, ons economisch model en externe verwachtingen.
- Bedrijfsresultaat
-
Bedrijfsopbrengsten min bedrijfslasten, vóór financiële baten en lasten en belastingen. Inclusief de beloning van de ondernemer.
Als percentage: bedrijfsresultaat gedeeld door omzet.
- Afgeleide kengetallen
-
Wij berekenen de kengetallen uit de kostenstructuur van de branche.
- Brutomarge: omzet min kosten van de omzet, gedeeld door omzet.
- Opslagfactor: omzet gedeeld door kosten van de omzet.
- Personeel ten opzichte van de brutomarge: personeelskosten gedeeld door brutomarge.
- EBITDA-marge (benadering): bedrijfsresultaat plus afschrijvingen, gedeeld door omzet.
- Aantal bedrijven
-
Per jaar tonen wij de telling van het laatste beschikbare kwartaal; voor het lopende jaar is dat een tussenstand. Aantallen zijn afgerond op vijftallen.
- Bron: CBS
- Niveau: vervaardiging van fruit- en groentesap
- Periode: 2007 tot en met 3e kwartaal 2026
- Ondernemersvertrouwen
-
CBS, Conjunctuurenquête Nederland: het saldo van het percentage optimistische en pessimistische ondernemers. De hoofdlijn gaat over de branche industrie (SBI C). De vergelijkingslijn is Nederland, alle sectoren.
- Bron: CBS
- Niveau: industrie (SBI C)
- Vergelijkingslijn: Nederland, per kwartaal
- Periode: 1e kwartaal 2013 tot en met 4e kwartaal 2022, per kwartaal
- Bijgewerkt: oktober 2026
- Consumentenvertrouwen
-
CBS, Consumentenconjunctuuronderzoek: het gemiddelde saldo van positieve en negatieve oordelen van consumenten over de economie en hun eigen financiële situatie, voor heel Nederland.
- Bron: CBS
- Niveau: Nederland
- Periode: januari 2013 tot en met december 2022, per maand
- Bijgewerkt: oktober 2026
- Vacatures
-
Openstaande vacatures in de branche industrie (SBI C), per kwartaal.
- Bron: CBS
- Niveau: industrie (SBI C)
- Periode: 1e kwartaal 2011 tot en met 2e kwartaal 2026, per kwartaal
- Omschrijving en trends
-
Wij schrijven de omschrijving en de trends op basis van onderzoek van ABN AMRO, ING Research en Rabobank. Laatst herzien in oktober 2026.
- Actualiteit
-
Realisatie tot en met 2022 is gratis. Leden zien ook de realisatie over 2023 en 2024 en de huidige prognose. Laatst bijgewerkt in oktober 2026.
Gebruik in uw rapportage
Neemt u de cijfers over in een analyse, advies of financieringsaanvraag? Vermeld dan deze bron.
Firmfocus, Branchecijfers vervaardiging van fruit- en groentesap (SBI 10.32), met de cijfers van verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3). Op basis van CBS, brancheverenigingen en -informatie verder bewerkt en doorgerekend door Firmfocus, oktober 2026. www.firmfocus.biz/NL/BI/branche/vervaardiging-van-fruit-en-groentesap-1032
Rapporten
- Food: omzetherstel betekent nog geen margeherstel (opent een externe website)
- Groei van voedingsindustrie valt sterk terug in 2026 (opent een externe website)
- Sectorprognoses september 2026: AI stuwt de sectorale groei (opent een externe website)
- Voorgestelde suikertaks raakt een op de vijf supermarktproducten (opent een externe website)
Veelgestelde vragen over de branche vervaardiging van fruit- en groentesap
Korte antwoorden op basis van de cijfers op deze pagina.