Rendement en kengetallen in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen
Kies een kengetal. Gratis tot en met 2022; leden zien ook de jaren daarna en de huidige prognose.
Bedrijfsresultaat
Het gemiddelde bedrijfsresultaat in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen steeg tussen 2009 en 2022 van 6,0% naar 7,8% van de omzet.
- Gemiddelde
- 7,9%
- Hoogste
- 8,9% 2013
- Laagste
- 6,0% 2009
- Laatste
- 7,8% 2022
- Leden zien
- tot 2024, Bekijk de lidmaatschappen+ huidige prognose
Rekenregel: bedrijfsresultaat / omzet Inclusief de beloning van de ondernemer.
Brutomarge
De brutomarge in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen was in 2022 43,5% van de omzet, tegenover 41,7% in 2009.
- Gemiddelde
- 43,6%
- Hoogste
- 46,7% 2021
- Laagste
- 41,7% 2009
- Laatste
- 43,5% 2022
Rekenregel: (omzet - kosten van de omzet) / omzet Veelgebruikt bij de controle op volledigheid van de omzet.
Personeelskosten in % van de brutomarge
In 2022 ging in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen 52,6% van de brutomarge op aan personeel, tegenover 53,9% in 2009. Hier is lager gunstiger.
- Gemiddelde
- 54,5%
- Hoogste
- 56,3% 2019
- Laagste
- 52,6% 2022
- Laatste
- 52,6% 2022
Rekenregel: personeelskosten / brutomarge Het deel van de brutomarge dat naar personeel gaat.
EBITDA-marge (benadering)
De EBITDA-marge in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen was in 2022 10,7% van de omzet, tegenover 7,9% in 2009.
- Gemiddelde
- 9,9%
- Hoogste
- 10,8% 2020
- Laagste
- 7,9% 2009
- Laatste
- 10,7% 2022
Rekenregel: (bedrijfsresultaat + afschrijvingen) / omzet Handig om bedrijven met verschillende investeringen te vergelijken.
Opslagfactor
In 2022 was de omzet in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen 1,77 keer de inkoopwaarde, tegenover 1,71 keer in 2009.
- Gemiddelde
- 1,77
- Hoogste
- 1,88 2021
- Laagste
- 1,71 2009
- Laatste
- 1,77 2022
Rekenregel: omzet / kosten van de omzet Hoeveel keer de inkoopwaarde gemiddeld als omzet terugkomt.
Bron: CBS, brancheverenigingen en -informatie verder bewerkt en doorgerekend door Firmfocus. Gemiddelden van de branche, geen verdeling per bedrijf.
Kostenstructuur en winst in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen
Alle posten per € 100 omzet of als percentage van de omzet. De cijfers tot en met 2022 zijn gratis.
Waar blijft € 100 omzet?
Van elke € 100 omzet hield een bedrijf in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen in 2022 gemiddeld € 7,80 over als bedrijfsresultaat. In 2022 ging in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen 56,5% van de omzet naar inkoop en 22,9% naar personeel, samen 79,4%.
Alle kostenposten
| Omzet en kosten | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschilsinds 2019, in pp | Nieuwste, Ontwikkeling na 2022, voor leden |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 100 | 100 | 100 | 100 | 0,0 | 100 |
| Kosten van de omzet (inkoop) | 57,1 | 56,6 | 53,3 | 56,5 | -0,6 | |
| Brutomarge | 42,9 | 43,4 | 46,7 | 43,5 | +0,6 | |
| Personeelskosten | 24,1 | 23,8 | 25,6 | 22,9 | -1,2 | |
| Brutoloon | 16,1 | 16,2 | 17,5 | 15,6 | -0,5 | |
| Sociale lasten | 2,6 | 2,5 | 2,5 | 2,3 | -0,3 | |
| Pensioenpremies | 1,4 | 1,5 | 1,5 | 1,4 | 0,0 | |
| Overige personeelskosten | 4,1 | 3,5 | 4,0 | 3,6 | -0,5 | |
| Huisvesting | 1,2 | 1,3 | 1,3 | 1,2 | 0,0 | |
| Afschrijvingen | 2,1 | 2,3 | 2,7 | 2,9 | +0,8 | |
| Energie | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 0,4 | +0,1 | |
| Verkoopkosten | 1,1 | 0,8 | 0,9 | 0,9 | -0,2 | |
| Overige kosten | 6,0 | 6,5 | 8,4 | 7,4 | +1,4 | |
| Apparatuur en inventaris | 0,5 | 0,6 | 0,6 | 0,5 | 0,0 | |
| Vervoermiddelen | 0,6 | 0,6 | 0,5 | 0,6 | 0,0 | |
| Communicatie | 0,1 | 0,1 | 0,2 | 0,1 | 0,0 | |
| Overige diensten | 2,2 | 2,1 | 2,3 | 2,0 | -0,2 | |
| Overige bedrijfskosten | 2,6 | 3,1 | 4,7 | 4,1 | +1,5 | |
| Bedrijfsresultaat | 8,1 | 8,4 | 7,4 | 7,8 | -0,3 | Ontgrendel het bedrijfsresultaat na 2022, voor leden |
Bron: CBS, brancheverenigingen en -informatie verder bewerkt en doorgerekend door Firmfocus. Het bedrijfsresultaat is inclusief de beloning van de ondernemer.
Pijlen: ontwikkeling van 2022 tot en met 2024 (voor leden): gunstig ongunstig gelijk
De huidige prognose betreft een doorrekening op basis van de laatste beschikbare data en branche-informatie.
Aan de slag met de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen
- Vergelijk uw bedrijf met de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen Leg omzet en kosten naast de branche, per kostenpost, in de Benchmark. Gratis tot en met 2022
- Sectorrapport vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen Alle cijfers, trends en de huidige prognose in één PDF. In elk lidmaatschap
- Excel-bedrijfstakdatabase Alle branches in één interactief dashboard, om zelf te analyseren. In elk lidmaatschap
- Zoek een andere branche Bekijk de cijfers van vervaardiging van overige machines en apparaten voor algemeen gebruik (rest), vervaardiging van machines en apparaten voor industriële koeltechniek en klimaatregeling of een andere branche. Gratis
Toegang tot alle cijfers
Voor alle branches · bedragen inclusief btw · geen automatische verlenging · betalen op factuur of online
Aantal bedrijven in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen
Aantal bedrijven
0,0% evenveel bedrijven als in 2007
Aantallen volgens het CBS, afgerond op vijftallen. Bron: CBS, bewerking Firmfocus.
Vooruitzichten voor de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen
In het 4e kwartaal van 2022 lag het ondernemersvertrouwen in de branche industrie (SBI C) 0,9 punt hoger dan in Nederland (bron: CBS, oktober 2026).
Ondernemersvertrouwen
Saldo van optimistische en pessimistische ondernemers en consumenten
- Ondernemersvertrouwen industrie (SBI C), per kwartaal
- Ondernemersvertrouwen Nederland, per kwartaal
- Consumentenvertrouwen Nederland
Wat speelt er in de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen
Distributiecentra, havens en luchthavens automatiseren omdat personeel schaars en duur is. Voor transport en logistiek verwacht ING Research een volumegroei van 1,0% in 2026 en 1,5% in 2027 (bron: ING Research, september 2026). Dat is bescheiden, maar voor veel logistieke bedrijven is automatisering een antwoord op krapte en niet op volumegroei. Daartegenover staat dat netcongestie (een vol stroomnet) de bouw en elektrificatie van nieuwe distributiecentra vertraagt, dat beleggers in logistiek vastgoed voorzichtiger zijn en dat de vraag naar nieuwe liften en roltrappen meebeweegt met utiliteits- en woningbouw.
Export biedt extra ruimte. Nederland levert ruim 12% van de EU-export van kranen en hefwerktuigen naar Canada (bron: Rabobank, september 2026), en de handelsoorlog tussen de VS en Canada kan die positie versterken. Defensie en de Duitse infrastructuurinvesteringen vragen eveneens om kranen en hefsystemen. Technologisch verschuift de waarde naar software, sensoren en zelfrijdende voertuigen, en bij heftrucks en mobiele kranen naar elektrische aandrijving in plaats van diesel. Wilt u als fabrikant meegroeien, investeer dan in software- en integratiekennis en bouw service uit als vaste inkomstenbron, want de geïnstalleerde basis levert jarenlang omzet op.
Omschrijving en trends: Firmfocus, op basis van onderzoek van ABN AMRO, ING Research en Rabobank (oktober 2026).
Achtergrond bij de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen
Over de branche
De klasse is breed. Ze omvat hef- en hijswerktuigen met handbediening of motor, zoals takels, lieren, vijzels en kranen, interne transportwagens als heftrucks en automatisch geleide voertuigen, manipulatoren en robots die speciaal zijn ontworpen voor heffen, laden en lossen, transportbanden, elevatoren en kabelbanen, en liften, roltrappen en rolpaden. Graafmachines, drijvende kranen en spoorwegkranen vallen erbuiten. Nederland heeft een sterke positie in bagage-, sorteer- en magazijnautomatisering en in offshore- en scheepskranen. Naast enkele grote systeemintegratoren die wereldwijd distributiecentra en luchthavens uitrusten, werken veel mkb-bedrijven die kranen, transportbanden of hefsystemen op maat bouwen.
Personeel voor engineering, software en montage, staal, aandrijvingen en besturing vormen de grootste kostenposten. Bij systeemintegratoren bepalen projectbeheersing en werkvoorraad het resultaat: grote projecten met vaste prijs en boeteclausules vragen om strakke planning en heldere afspraken over meerwerk. Service is de tweede pijler, want onderhoudscontracten, onderdelen en de periodieke keuring van liften en hijskranen leveren terugkerende omzet. Liften en hijswerktuigen vallen onder strenge veiligheidsregels, zoals de Liftenrichtlijn, de Machinerichtlijn en de keuringsplicht voor kranen. Let bij een kredietaanvraag op de verhouding tussen projectomzet en service, de spreiding van het orderboek over klanten en de softwarekennis, die steeds vaker de waarde van een systeem bepaalt.
Producten en diensten
Bronnen en definities
- Bron
-
Genormaliseerde en verrijkte data van CBS, gecombineerd met brancheonderzoek en herijking door Firmfocus tot het meest recente meetjaar.
- Branche
-
SBI 28.22, Vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen. Onderdeel van vervaardiging van overige machines en apparaten voor algemeen gebruik (SBI 28.2).
- Kostenstructuur
-
De exploitatiecijfers zijn gebaseerd op CBS-data, branche-rapporten en -informatie. Deze worden verder verrijkt en bewerkt. Daarnaast is voor de meeste branches ook de huidige prognose beschikbaar, gebaseerd op onder meer de gerealiseerde omzetontwikkeling, ons economisch model en externe verwachtingen.
- Bedrijfsresultaat
-
Bedrijfsopbrengsten min bedrijfslasten, vóór financiële baten en lasten en belastingen. Inclusief de beloning van de ondernemer.
Als percentage: bedrijfsresultaat gedeeld door omzet.
- Afgeleide kengetallen
-
Wij berekenen de kengetallen uit de kostenstructuur van de branche.
- Brutomarge: omzet min kosten van de omzet, gedeeld door omzet.
- Opslagfactor: omzet gedeeld door kosten van de omzet.
- Personeel ten opzichte van de brutomarge: personeelskosten gedeeld door brutomarge.
- EBITDA-marge (benadering): bedrijfsresultaat plus afschrijvingen, gedeeld door omzet.
- Aantal bedrijven
-
Per jaar tonen wij de telling van het laatste beschikbare kwartaal; voor het lopende jaar is dat een tussenstand. Aantallen zijn afgerond op vijftallen.
- Bron: CBS
- Niveau: vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen
- Periode: 2007 tot en met 3e kwartaal 2026
- Ondernemersvertrouwen
-
CBS, Conjunctuurenquête Nederland: het saldo van het percentage optimistische en pessimistische ondernemers. De hoofdlijn gaat over de branche industrie (SBI C). De vergelijkingslijn is Nederland, alle sectoren.
- Bron: CBS
- Niveau: industrie (SBI C)
- Vergelijkingslijn: Nederland, per kwartaal
- Periode: 1e kwartaal 2013 tot en met 4e kwartaal 2022, per kwartaal
- Bijgewerkt: oktober 2026
- Consumentenvertrouwen
-
CBS, Consumentenconjunctuuronderzoek: het gemiddelde saldo van positieve en negatieve oordelen van consumenten over de economie en hun eigen financiële situatie, voor heel Nederland.
- Bron: CBS
- Niveau: Nederland
- Periode: januari 2013 tot en met december 2022, per maand
- Bijgewerkt: oktober 2026
- Vacatures
-
Openstaande vacatures in de branche industrie (SBI C), per kwartaal.
- Bron: CBS
- Niveau: industrie (SBI C)
- Periode: 1e kwartaal 2011 tot en met 2e kwartaal 2026, per kwartaal
- Omschrijving en trends
-
Wij schrijven de omschrijving en de trends op basis van onderzoek van ABN AMRO, ING Research en Rabobank. Laatst herzien in oktober 2026.
- Actualiteit
-
Realisatie tot en met 2022 is gratis. Leden zien ook de realisatie over 2023 en 2024 en de huidige prognose. Laatst bijgewerkt in oktober 2026.
Gebruik in uw rapportage
Neemt u de cijfers over in een analyse, advies of financieringsaanvraag? Vermeld dan deze bron.
Firmfocus, Branchecijfers vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen (SBI 28.22). Op basis van CBS, brancheverenigingen en -informatie verder bewerkt en doorgerekend door Firmfocus, oktober 2026. www.firmfocus.biz/NL/BI/branche/vervaardiging-van-hijs-hef-en-transportwerktuigen
Veelgestelde vragen over de branche vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen
Korte antwoorden op basis van de cijfers op deze pagina.