Rendement en kengetallen in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen
Kies een kengetal. Gratis tot en met 2022; leden zien ook de jaren daarna en de huidige prognose.
Bedrijfsresultaat
Het gemiddelde bedrijfsresultaat in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen steeg tussen 2009 en 2022 van 4,2% naar 4,5% van de omzet.
- Gemiddelde
- 4,7%
- Hoogste
- 5,6% 2010
- Laagste
- 4,2% 2009
- Laatste
- 4,5% 2022
- Leden zien
- tot 2024, Bekijk de lidmaatschappen+ huidige prognose
Rekenregel: bedrijfsresultaat / omzet Inclusief de beloning van de ondernemer.
Brutomarge
De brutomarge in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen was in 2022 27,3% van de omzet, tegenover 27,9% in 2009.
- Gemiddelde
- 28,7%
- Hoogste
- 30,8% 2021
- Laagste
- 26,7% 2013
- Laatste
- 27,3% 2022
Rekenregel: (omzet - kosten van de omzet) / omzet Veelgebruikt bij de controle op volledigheid van de omzet.
Personeelskosten in % van de brutomarge
In 2022 ging in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen 35,7% van de brutomarge op aan personeel, tegenover 38,6% in 2009. Hier is lager gunstiger.
- Gemiddelde
- 39,0%
- Hoogste
- 41,5% 2020
- Laagste
- 35,7% 2022
- Laatste
- 35,7% 2022
Rekenregel: personeelskosten / brutomarge Het deel van de brutomarge dat naar personeel gaat.
EBITDA-marge (benadering)
De EBITDA-marge in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen was in 2022 6,5% van de omzet, tegenover 6,5% in 2009.
- Gemiddelde
- 7,0%
- Hoogste
- 8,0% 2010
- Laagste
- 6,4% 2015
- Laatste
- 6,5% 2022
Rekenregel: (bedrijfsresultaat + afschrijvingen) / omzet Handig om bedrijven met verschillende investeringen te vergelijken.
Opslagfactor
In 2022 was de omzet in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen 1,38 keer de inkoopwaarde, tegenover 1,39 keer in 2009.
- Gemiddelde
- 1,40
- Hoogste
- 1,45 2021
- Laagste
- 1,36 2013
- Laatste
- 1,38 2022
Rekenregel: omzet / kosten van de omzet Hoeveel keer de inkoopwaarde gemiddeld als omzet terugkomt.
Bron: CBS, brancheverenigingen en -informatie verder bewerkt en doorgerekend door Firmfocus. Gemiddelden van de branche, geen verdeling per bedrijf.
Kostenstructuur en winst in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen
Alle posten per € 100 omzet of als percentage van de omzet. De cijfers tot en met 2022 zijn gratis.
Waar blijft € 100 omzet?
Van elke € 100 omzet hield een bedrijf in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen in 2022 gemiddeld € 4,50 over als bedrijfsresultaat. In 2022 ging in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen 72,7% van de omzet naar inkoop en 9,8% naar personeel, samen 82,4%.
Alle kostenposten
| Omzet en kosten | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschilsinds 2019, in pp | Nieuwste, Ontwikkeling na 2022, voor leden |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 100 | 100 | 100 | 100 | 0,0 | 100 |
| Kosten van de omzet (inkoop) | 69,7 | 69,5 | 69,2 | 72,7 | +3,0 | |
| Brutomarge | 30,3 | 30,5 | 30,8 | 27,3 | -3,0 | |
| Personeelskosten | 12,6 | 12,6 | 12,5 | 9,8 | -2,8 | |
| Brutoloon | 7,3 | 7,5 | 7,5 | 5,7 | -1,6 | |
| Sociale lasten | 1,2 | 1,2 | 1,1 | 0,8 | -0,4 | |
| Pensioenpremies | 0,9 | 0,9 | 0,9 | 0,7 | -0,2 | |
| Overige personeelskosten | 3,2 | 3,1 | 3,0 | 2,6 | -0,6 | |
| Huisvesting | 1,2 | 1,2 | 1,2 | 0,9 | -0,3 | |
| Afschrijvingen | 2,6 | 2,6 | 2,4 | 2,0 | -0,6 | |
| Energie | 1,3 | 1,3 | 1,5 | 2,0 | +0,7 | |
| Verkoopkosten | 1,3 | 1,0 | 1,0 | 0,8 | -0,5 | |
| Overige kosten | 6,6 | 6,8 | 6,7 | 7,4 | +0,8 | |
| Apparatuur en inventaris | 1,4 | 1,6 | 1,5 | 1,2 | -0,2 | |
| Vervoermiddelen | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | |
| Communicatie | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | |
| Overige diensten | 2,3 | 2,4 | 2,5 | 2,0 | -0,3 | |
| Overige bedrijfskosten | 2,4 | 2,4 | 2,2 | 3,8 | +1,4 | |
| Bedrijfsresultaat | 4,7 | 4,9 | 5,4 | 4,5 | -0,2 | Ontgrendel het bedrijfsresultaat na 2022, voor leden |
Bron: CBS, brancheverenigingen en -informatie verder bewerkt en doorgerekend door Firmfocus. Het bedrijfsresultaat is inclusief de beloning van de ondernemer.
Pijlen: ontwikkeling van 2022 tot en met 2024 (voor leden): gunstig ongunstig gelijk
De huidige prognose betreft een doorrekening op basis van de laatste beschikbare data en branche-informatie.
Aan de slag met de branche vervaardiging van voedingsmiddelen
- Vergelijk uw bedrijf met de branche vervaardiging van voedingsmiddelen Leg omzet en kosten naast de branche, per kostenpost, in de Benchmark. Gratis tot en met 2022
- Sectorrapport vervaardiging van voedingsmiddelen Alle cijfers, trends en de huidige prognose in één PDF. In elk lidmaatschap
- Excel-bedrijfstakdatabase Alle branches in één interactief dashboard, om zelf te analyseren. In elk lidmaatschap
- Zoek een andere branche Bekijk de cijfers van vervaardiging van brood, banketbakkerswerk en deegwaren, vervaardiging van overige voedingsmiddelen of een andere branche. Gratis
Toegang tot alle cijfers
Voor alle branches · bedragen inclusief btw · geen automatische verlenging · betalen op factuur of online
Aantal bedrijven en omzet in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen
Aantal bedrijven
+89,5% meer bedrijven dan in 2007
Omzetontwikkeling
+5,8% omzet in 2025 ten opzichte van 2024
Aantallen volgens het CBS, afgerond op vijftallen. Bron: CBS, bewerking Firmfocus.
Vooruitzichten voor de branche vervaardiging van voedingsmiddelen
In het 4e kwartaal van 2022 lag het ondernemersvertrouwen in de branche industrie (SBI C) 0,9 punt hoger dan in Nederland (bron: CBS, oktober 2026).
Ondernemersvertrouwen
Saldo van optimistische en pessimistische ondernemers en consumenten
- Ondernemersvertrouwen industrie (SBI C), per kwartaal
- Ondernemersvertrouwen Nederland, per kwartaal
- Consumentenvertrouwen Nederland
Wat speelt er in de branche vervaardiging van voedingsmiddelen
Stilstand is het sleutelwoord voor 2026. ABN AMRO rekent voor de voedings- en drankenindustrie op 0,0% volumegroei in zowel 2026 als 2027 (bron: ABN AMRO, juni 2026), ING Research verwacht 0,0% en daarna 0,5% (bron: ING Research, juni 2026). De export naar de Verenigde Staten en China lijdt onder heffingen, de krimpende veestapel vermindert de aanvoer voor slachterijen en zuivelfabrieken, en netcongestie, schaarse stikstofruimte en personeelstekort remmen uitbreiding. De Iran-oorlog maakte aardgas, verpakking en transport duurder. Contracten en voorraden dempten dat eerst, maar vanaf eind 2026 worden de hogere kosten zichtbaar en verharden de onderhandelingen met retailers.
Aan de vraagkant kiest de consument vaker voor huismerken, aanbiedingen en gemak, terwijl afslankmedicijnen en de voorgestelde suikertaks de vraag naar snoep, koek en snacks drukken en eiwitrijke producten juist helpen. Wilt u uw marge beschermen, dan loont het om het assortiment te snoeien, energiecontracten en besparingsmogelijkheden door te lichten en prijsaanpassing in contracten vast te leggen. AI en robotisering bieden ruimte om met minder mensen meer te maken. Voor familiebedrijven zonder opvolger is de overnamemarkt actief: strategische kopers en private equity blijven geïnteresseerd in voedingsbedrijven met stabiele kasstromen.
Omschrijving en trends: Firmfocus, op basis van onderzoek van ABN AMRO, ING Research en Rabobank (oktober 2026).
Achtergrond bij de branche vervaardiging van voedingsmiddelen
Over de branche
De afdeling loopt van slachterijen, zuivelfabrieken en visverwerkers tot bakkerijen, chocoladefabrikanten en diervoederproducenten. Zuivel en vlees zijn samen goed voor 29% van de omzet (bron: ABN AMRO, december 2025), en het grootste deel van de afzet gaat naar het buitenland. Naast enkele multinationals en grote coöperaties werken veel middelgrote familiebedrijven, vaak als producent van huismerken of als specialist in een niche. De macht in de keten ligt bij een klein aantal supermarktinkopers en grote foodservicegroothandels, wat de onderhandelingsruimte van producenten beperkt.
Grondstoffen vormen de grootste kostenpost, gevolgd door verpakking, energie, transport en personeel. Belangrijke kengetallen zijn de brutomarge (omzet min inkoopwaarde), de bezettingsgraad van de productielijnen, de energie-intensiteit en de looptijd van verkoopcontracten ten opzichte van inkoopcontracten. Voedselveiligheid is een harde voorwaarde: certificering zoals BRC of IFS, een HACCP-plan en toezicht door de NVWA bepalen of u mag leveren. Etiketteringsregels, eisen aan zout, suiker en verzadigd vet en nieuwe Europese regels voor duurzaamheidsclaims maken productontwikkeling complexer. Sterk staan producenten die prijsstijgingen snel kunnen doorberekenen, risico's spreiden over kanalen en landen en investeren in automatisering om het personeelstekort op te vangen.
Producten en diensten
Bronnen en definities
- Bron
-
Genormaliseerde en verrijkte data van CBS, gecombineerd met brancheonderzoek en herijking door Firmfocus tot het meest recente meetjaar.
- Branche
-
SBI 10, Vervaardiging van voedingsmiddelen. Onderdeel van industrie (SBI C). Onderliggende branches: vervaardiging van brood, banketbakkerswerk en deegwaren (SBI 10.7), vervaardiging van overige voedingsmiddelen (SBI 10.8), slachterijen en vleesverwerking (SBI 10.1), vervaardiging van zuivelproducten (SBI 10.5), verwerking van aardappels, groente en fruit (SBI 10.3), vervaardiging van diervoeders (SBI 10.9), visverwerking (SBI 10.2), vervaardiging van meel (SBI 10.6) en vervaardiging van plantaardige en dierlijke oliën en vetten (SBI 10.4).
- Kostenstructuur
-
De exploitatiecijfers zijn gebaseerd op CBS-data, branche-rapporten en -informatie. Deze worden verder verrijkt en bewerkt. Daarnaast is voor de meeste branches ook de huidige prognose beschikbaar, gebaseerd op onder meer de gerealiseerde omzetontwikkeling, ons economisch model en externe verwachtingen.
- Bedrijfsresultaat
-
Bedrijfsopbrengsten min bedrijfslasten, vóór financiële baten en lasten en belastingen. Inclusief de beloning van de ondernemer.
Als percentage: bedrijfsresultaat gedeeld door omzet.
- Afgeleide kengetallen
-
Wij berekenen de kengetallen uit de kostenstructuur van de branche.
- Brutomarge: omzet min kosten van de omzet, gedeeld door omzet.
- Opslagfactor: omzet gedeeld door kosten van de omzet.
- Personeel ten opzichte van de brutomarge: personeelskosten gedeeld door brutomarge.
- EBITDA-marge (benadering): bedrijfsresultaat plus afschrijvingen, gedeeld door omzet.
- Omzetontwikkeling
-
Omzet in waarde (inclusief prijsveranderingen), als index met 2021 als basisjaar (2021 = 100).
- Bron: CBS
- Niveau: vervaardiging van voedingsmiddelen
- Periode: 2005 tot en met 2025, per jaar
- Bijgewerkt: oktober 2026
- Aantal bedrijven
-
Per jaar tonen wij de telling van het laatste beschikbare kwartaal; voor het lopende jaar is dat een tussenstand. Aantallen zijn afgerond op vijftallen.
- Bron: CBS
- Niveau: vervaardiging van voedingsmiddelen
- Periode: 2007 tot en met 3e kwartaal 2026
- Ondernemersvertrouwen
-
CBS, Conjunctuurenquête Nederland: het saldo van het percentage optimistische en pessimistische ondernemers. De hoofdlijn gaat over de branche industrie (SBI C). De vergelijkingslijn is Nederland, alle sectoren.
- Bron: CBS
- Niveau: industrie (SBI C)
- Vergelijkingslijn: Nederland, per kwartaal
- Periode: 1e kwartaal 2013 tot en met 4e kwartaal 2022, per kwartaal
- Bijgewerkt: oktober 2026
- Consumentenvertrouwen
-
CBS, Consumentenconjunctuuronderzoek: het gemiddelde saldo van positieve en negatieve oordelen van consumenten over de economie en hun eigen financiële situatie, voor heel Nederland.
- Bron: CBS
- Niveau: Nederland
- Periode: januari 2013 tot en met december 2022, per maand
- Bijgewerkt: oktober 2026
- Vacatures
-
Openstaande vacatures in de branche industrie (SBI C), per kwartaal.
- Bron: CBS
- Niveau: industrie (SBI C)
- Periode: 1e kwartaal 2011 tot en met 2e kwartaal 2026, per kwartaal
- Omschrijving en trends
-
Wij schrijven de omschrijving en de trends op basis van onderzoek van ABN AMRO, ING Research en Rabobank. Laatst herzien in oktober 2026.
- Actualiteit
-
Realisatie tot en met 2022 is gratis. Leden zien ook de realisatie over 2023 en 2024 en de huidige prognose. Laatst bijgewerkt in oktober 2026.
Gebruik in uw rapportage
Neemt u de cijfers over in een analyse, advies of financieringsaanvraag? Vermeld dan deze bron.
Firmfocus, Branchecijfers vervaardiging van voedingsmiddelen (SBI 10). Op basis van CBS, brancheverenigingen en -informatie verder bewerkt en doorgerekend door Firmfocus, oktober 2026. www.firmfocus.biz/NL/BI/branche/vervaardiging-van-voedingsmiddelen
Rapporten
- Groei en grote uitdagingen in de foodsector (november 2025) (opent een externe website)
- Voedingsindustrie blijft licht groeien ondanks rem op aanvoer, PDF Prognoses food (december 2025) (opent een externe website)
- Voedselinflatie zorgt voor stagnatie foodsector (juni 2026) (opent een externe website)
- Oplopende kosten zetten marges foodsector onder spanning (september 2026) (opent een externe website)
- Foodbedrijven blijven aantrekkelijk voor overname (december 2025) (opent een externe website)
- Groei van voedingsindustrie valt sterk terug in 2026 (juni 2026) (opent een externe website)
- De Nederlandse voedselketen in 2040: concurrentie op duurzaamheid (december 2025) (opent een externe website)
- Voorgestelde suikertaks raakt een op de vijf supermarktproducten (februari 2026) (opent een externe website)
Veelgestelde vragen over de branche vervaardiging van voedingsmiddelen
Korte antwoorden op basis van de cijfers op deze pagina.